Terasové markýzy

Naše terasové markýzy poskytují vynikající ochranu před sluncem na velkých vodorovných plochách, jako jsou terasy, terasy, balkony nebo venkovní restaurace. Vyberte si systém markýz:

Zahradní markýzy

Zahradní markýzy jsou znamenitým spojením formy a funkce a slouží jako estetický doplněk i užitné vylepšení vašeho venkovního prostoru. Jsou vyrobeny precizním inženýrstvím a využívají vysoce kvalitní tkaniny odolné vůči UV záření v kombinaci s robustními rámy vyrobenými z nerezavějícího hliníku. Zahradní markýzy jsou výmluvným důkazem propracovanosti, kterou moderní textilní věda a strukturální design nabízí. K zajištění vodoodpudivosti a antimikrobiálních vlastností se používají inovativní technologie, jako jsou teflonové povlaky, díky nimž jsou zahradní markýzy nejen vizuálně atraktivní, ale také mimořádně odolné a snadno se udržují. V oblasti zastřešení oken ztělesňují zahradní markýzy kvintesenci venkovního bydlení a povznášejí zážitek ze zahrady tím, že poskytují optimální stín, tepelný komfort a další vrstvu architektonických fines.

Zahradní markýzy

Terasové markýzy

Terasové markýzy

Výhody použití terasových markýz uk s poloviční kazetou: Ochrana proti přehřívání - interiér, zahrada, balkon a terasa. Rozložená látka markýzy vytváří zastíněnou plochu. Na místě tak zůstává zastíněn i interiér domu; díky našim terasovým přístřeškům je v ní chladno a příjemně. Náš zahradní přístřešek se snadno ovládá i zevnitř domu díky elektrickému pohonu. Sestavení markýzy prosluněné sluneční stříšky vám umožní pohodlně si užívat krásného letního počasí. Vzhledem k tomu, že všechny venkovní terasové markýzy k prodeji v internetovém obchodě Knall jsou vyráběny na míru, např. šířky 3m, 4m, 5m nebo 6m, lze je instalovat nad okna, nad balkony v bytě nebo nad terasy. Zahradní markýzy vyrobené na míru se také často používají v restauracích či kavárnách nebo jako zahradní přístřešek.

Markýzy na míru Terasové

Sluneční světlo – vytvoření stínu venku neznamená tmu uvnitř. Dům/byt je příjemně tmavý a chladný, ale bez nutnosti zapínat umělé světlo, a pokud máte zataženo, naše výsuvné terasové markýzy jej prosvětlí. Přirozené světlo nám umožňuje lépe fungovat a nemá negativní vliv na zrak. Markýza s ocelovým rámovým rámem vám umožní užívat si ji během slunečných dnů bez pocitu nepříjemného tepla.

Relaxace – odpočinek odpoledne a o víkendu. Materiál markýzy skvěle vytváří stín kdekoli. Odpoledne strávené s knihou nebo s přáteli je nejpříjemnější, pokud si v parném dni zajistíme příjemnou teplotu. Jaro a léto je období, kdy chcete trávit co nejvíce času venku. Panující vedra vás dokážou velmi efektivně a rychle překazit. Díky levným markýzám na terasu můžete relaxovat v příjemném stínu bez překážek. A díky vysoce kvalitní konstrukci našich terasových přístřešků uk a výsuvné markýzy pro dům je materiál napnutý a není narušen poryvy větru.

Pokud jde o příslušenství markýz, je velmi běžné, že naši zákazníci kupují elektrické markýzy s nouzovým stahováním. Taková markýza má možnost ručního zatažení při výpadku proudu. K tomu potřebujeme příslušenství zvané nouzová zatahovací klika. Díky ní se nemusíme bát, že naše markýza navlhne, když není proud, a přesto můžeme vytáhnout terasu.

Výsuvné markýzy

Estetika - látky přístřešků na terasy jsou odolné proti vyblednutí, takže pod vlivem slunečního záření neztratí svou estetiku přístřešku na terasu. Barvy materiálů jsou velmi rozmanité; vždy v pruzích. Designy uvazovacích popruhů se velmi liší – od jemnějších spojů, jako je krémová a béžová, až po výraznější, jako je červená. Dostupné jsou i kombinace moderních černých, šedých nebo bílých látek. Látky jsou také do jisté míry odolné proti dešti, zejména pokud jde o markýzy proti dešti s voděodolným materiálem. Při vydatných deštích by se neměla nechávat rozložená, ale mírný krátkodobý déšť jí neuškodí. Materiál musí být před svinutím suchý.

Kazetová markýza

Mnoho lidí se ptá, kde koupit markýzu pro dům? Odpověď je jednoduchá – online obchod Knall! Terasové markýzy zakoupené prostřednictvím internetového obchodu Knall vyrábíme na individuální rozměry zadané zákazníkem, cena objednávky závisí na uvedené velikosti a typu modelu markýzy. Ceník se objeví v levé části stránky při objednávce - cena terasové markýzy se bude odvíjet od objednaného rozměru a modelu. Odhodlaným zákazníkům doporučujeme, aby nás kontaktovali na naši e-mailovou adresu uvedenou v záložce „kontakt“, která je vždy v horní části našich webových stránek. Ceny terasových markýz najdete také v záložce produktu.

široká markýza

Dodatečné informace

Jak měřit
Návod, který usnadňuje měření připravovaných terasových markýz je k dispozici v záložce měření. Vlastní provedení takového měření by nemělo způsobovat žádné potíže a výhodou, kterou přináší, je markýza, která se ideálně hodí na terasu, a proto ji velmi dobře zakryje.

Jak vybrat barvu
Terasové markýzy tvoří jakýsi baldachýn nad terasou. Jejich materiál může být hladký nebo zdobený charakteristickými ozdobnými pruhy. Výběr závisí na barvě fasády. Někdy také záleží na stylu domu. V modernějších provedeních mají markýzy jednotnou barvu, ladící s fasádou. Na druhou stranu například v domech umístěných na pozemcích v blízkosti města se uplatňují barevnější markýzy, zdobené pruhy.

Jak sestavit
Montážní návody k produktům naleznete v záložce Montážní návody. Montáž je usnadněna použitím nosného nosníku. U větších markýz je ale lepší svěřit montáž markýzy vzhledem k jejich hmotnosti odborné firmě.