Screenové rolety

Screenové rolety na míru se screen roletami Magic látka ZIP nebo STANDARD

Magic screen rolety

Magické screenové rolety, které odhalují ztělesnění technologické vynalézavosti a estetické propracovanosti, nově definují předvoj okenních úprav. Tyto avantgardní žaluzie, složené ze složitě tkaných polyesterových vláken obalených PVC povlakem, nabízejí bezkonkurenční rovnováhu mezi filtrací světla a soukromím. Podívejte se na všechny naše screenové rolety:

Magic screen rolety

Screenové rolety

Rolety typu screen

Screenové venkovní žaluzie jsou jedním z nejmodernějších řešení ve skupině venkovních krytů. Inovace je založena na materiálech použitých ve výrobním procesu. Dle svých potřeb a preferencí si můžete vybrat kryt bez prosvítání, ale můžete si vybrat i takový, u kterého clonové pancíř zcela neblokuje sluneční paprsky. Dosud venkovní žaluzie zcela zakrývaly interiéry a nebylo na výběr umožňující průchod světla tímto typem krytu. Síťové rolety se vyznačují speciálním vysoce kvalitním materiálem připomínajícím jemnou síťovinu. Materiál pokrývající samotný povrch okna je kombinací skelných vláken a PVC plastu. Profily jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího hliníkového plechu. Inovativní materiál brnění měřitelně ovlivňuje komfort pobytu v místnostech při stažené roletě. Za prvé, jako u každého venkovního krytu, roleta screenového typu vytváří bariéru proti slunci a zabraňuje přímému kontaktu slunečních paprsků se sklem. Díky tomu se jí také říká „tepelná clona“. Paraván zároveň díky své pancéřové síti zcela nezakrývá interiér. Denní světlo můžete využívat bez nutnosti umělého osvětlení. To je důležité zejména při práci s počítačem nebo sledování televize – rovnoměrné a slabé sluneční světlo není pro lidské oči tak škodlivé. Proto se screenové rolety skvěle hodí nejen do obytných domů, ale i do administrativních budov.

Screenové rolety na míru

Funkčnost venkovních rolet typu screen

Funkčnost rolet typu screen úzce souvisí s kvalitním materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Díky malým otvorům při spuštění roleta neblokuje přirozené světlo, ale přesto poskytuje vynikající ochranu před přehřátím. Zároveň má clona jako vnější štít i tu vlastnost, že brání úniku tepla z budovy. Když se venku ochladí, ztrácí budova většinu tepla okny; bariéra v podobě rolety snižuje tepelné ztráty, a tím ovlivňuje ekonomiku objektu. Proto se tento typ rolet s nadšením používá v moderní výstavbě energeticky úsporných domů. Zástěny umožňují využít přirozené světlo, které ovlivňuje komfort pobytu v místnostech po jejich opuštění. Kromě toho roletová síť typu screen funguje také jako moskytiéra. Otevření oken nezpůsobí výskyt nežádoucího hmyzu doma nebo v kanceláři. Se staženou roletou můžete nechat otevřená okna a rozsvítit světlo, když se venku setmí, aniž byste se báli, že to bude přitahovat obtěžující hmyz. Síťovina obrazovky je také skvělou ochranou proti prachu a nečistotám. Nečistoty usazené na nábytku nebo jiném vybavení se dovnitř nedostanou. Snadněji je tak sladíte se vzhledem fasády. Díky tomu se dům či administrativní budova vyznačuje estetickým vnějším vzhledem a „harmonií“ s okolím.

screenové rolety pro vertikální okna

Montáž venkovních rolet typu screen

Rolety typu screen lze instalovat nejen do domů, které jsou ve výstavbě, ale i do těch, které se již používají. To by mělo být svěřeno profesionálnímu týmu. Rolety typu screen se ovládají automaticky; V prodejně Knall nabízíme motory Selve a renomované pohony Somfy. Instalovat můžete i automatická čidla soumraku, časové řízení nebo řídicí systém integrovaný s domácí automatizací (chytré domy). Screenové rolety lze ovládat dálkovým ovladačem nebo vypínačem. Rolety je také možné kombinovat do skupin a instalovat pohon vybavený senzorem detekce překážek. Rolety typu screen jsou dostupné ve dvou skupinách: HEROAL STANDARD a HEROAL ZIP. HEROAL STANDARD je klasická venkovní screenová roleta. Předpokládá se v budově ve fázi výstavby nebo ve stávající. Síť propouští světlo; funguje také jako moskytiéra a je bariérou proti prachu a nečistotám. Vyrábí se ve velikosti uvedené při objednávce; lze jej přizpůsobit i velkým prosklením. HEROAL ZIP je PREMIUM verze rolet typu screen. Jejich charakteristickým znakem jsou boční vodítka integrovaná s látkou. Technologie zapínání na zip umožňuje dokonalé napnutí rolety; zároveň je tento typ clony velmi odolný proti poryvům větru - až 145 km/h. V obou skupinách si můžete vybrat různá barevná provedení.
Další informace:
Návod na měření oken při objednávce screenových rolet naleznete v záložce měření. Jak vybrat barvu - Barvy venkovních rolet, včetně screenových rolet, by měly být sladěny s barvou fasády budovy. Rozložení barevné palety je komponováno tak, aby bylo možné vhodně barevně sladit jak síť, tak doplňky k návrhu stavby. Způsob montáže - Montáž screenových rolet v novostavbě může být provedena externí firmou nebo kupujícím. Návod najdete v montážním návodu.