Žaluzie VELUX

Pro správný výběr velikosti doplňků je nutné znát rozměr okna, který je uveden na typovém štítku na okenním křídle.

Rolety VELUX

Rolety VELUX poskytují základní soukromí a zároveň umožňují přirozené světlo dovnitř. Roleta běží v hliníkových bočních kanálech a lze ji umístit kdekoli v okně. Roleta je efektivní a praktické řešení, které nabízí ochranu a dobrý vzhled. Rolety se proto dobře hodí do obývacích pokojů, domácích pracoven, heren a místností, kde chcete základní soukromí a možnost rozptylovat světlo.

Kup nyní

Zatemňovací rolety VELUX

Zatemňovací rolety VELUX poskytují 100% zatemnění ve dne i v noci. Hliníkový povlak na vnitřní straně rolety odráží v létě sluneční paprsky a v zimě udržuje interiér v teple. Roleta má úzká, hliníková vodítka, což zajišťuje dokonalé usazení a umožňuje zastavení rolety kdekoli v okně. Zatemňovací rolety se skvěle hodí do ložnic, dětských pokojů nebo jiných místností, kde je zatemnění a zlepšení izolace zásadní.

Kup nyní

Žaluzie VELUX

Žaluzie VELUX vám poskytuje úplnou kontrolu nad světlem, protože lamely nemají žádné otvory a lze je naklonit do libovolného úhlu, i když je okno otevřené. Žaluzie jsou optimálním řešením do místností, kde chcete upravit množství a směr dopadajícího světla – ve skutečnosti jde pravděpodobně o jedno z nejflexibilnějších nabízených řešení zastínění. Má vysokou schopnost zatemnění při úplném zavření a je schopen nabídnout celé spektrum světelných efektů díky jedinečnému naklápěcímu mechanismu.

Kup nyní

Plisované rolety VELUX

Plisovaná roleta VELUX poskytuje vynikající způsob, jak ovládat denní světlo ve vaší místnosti. Žaluzie je k dispozici s horními a bočními kanály v hliníku a umožňuje vám vytvářet barevné a originální světelné efekty, které mohou doplnit váš osobní výběr nábytku a dekorů. Kromě toho vám létající plisovaná roleta usnadňuje nastavení příchozího denního světla, protože ji lze umístit kdekoli v okně, takže není upevněna ani nahoře, ani dole (pouze manuální). To poskytuje základní soukromí a lepší kontrolu slunečního světla a díky tomu je roleta ideální pro instalaci do obývacích pokojů nebo jídelen.

Kup nyní

Markýzy VELUX

Markýza VELUX je venkovní roleta, která se dokonale hodí k zastavení silného slunečního záření a tepla ještě dříve, než dopadne na tabuli vašeho střešního okna. Když se markýza nepoužívá, shrne se pod svým pláštěm mimo dohled. Když je poloprůhledná tkanina vytažena k základně křídla, odřízne přímé sluneční paprsky, stále umožňuje plnou viditelnost směrem ven a snižuje sluneční teplo o 90 %. Roletu lze umístit kdekoli v okně a lze ji použít i při otevřeném okně. Manuál s háky lze srolovat pouze zcela nahoru nebo zcela dolů. Vyberte si ze tří barev se třemi úrovněmi průhlednosti.

Kup nyní

Venkovní rolety VELUX

Od plného osvětlení až po úplné zatemnění během dne – rolety VELUX poskytují komplexní tepelnou ochranu bez ohledu na roční období. Rolety chrání v létě podkroví před přehříváním a v zimě udržují teplo uvnitř. Umožňují vám kdykoli během dne blokovat světlo zvenčí. Snižují hluk při krupobití a dešti, chrání okno v náročných povětrnostních podmínkách a poskytují dodatečnou bezpečnost vašeho domova. Jsou vyrobeny z vysoce pevného hliníku a zajišťují maximální výkon bez ohledu na počasí. Testovali jsme je v těch nejextrémnějších podmínkách, abychom měli jistotu, že vám budou sloužit roky. Díky oceněnému designu jsou dokonale integrovány se střechou.

Kup nyní