Střešní rolety

Systémy zakrytí oken pro střešní okna FAKRO a VELUX

Rolety FAKRO

Žijte barvami...
Standardní rolety chrání před světlem a zároveň mohou být doplňkovým prvkem dekorace v podkroví. Roleta snižuje množství dopadajícího světla, dodává místnosti styl a široká škála vzorů látek (hladké, vzorované) umožňuje sladit nebo kontrastovat materiál rolety s dekorem každé místnosti.

Kup nyní

Zatemňovací rolety FAKRO

Noc za dnem...
ARF Sunset - poskytuje dokonalou ochranu před slunečním zářením a zajišťuje úplné zatemnění interiéru místnosti.

Zatemňovací rolety ARF jsou vyrobeny z elegantního dekorativního materiálu. Mají boční lišty umožňující zatemnění interiéru. Zatemňovací roleta ARF může být zastavena v kterémkoli místě okna.

Kup nyní

Žaluzie FAKRO

Světlo ve vašich rukou...
Žaluzie AJP je oblíbeným doplňkem střešních oken, kterým lze regulovat množství světla pronikajícího do místnosti. Změnou úhlu lamel můžeme ovládat směr slunečního záření a vytvořit tak jedinečnou atmosféru.

Žaluzie chrání před přehřátím a tvoří dekorativní prvek. Boční hliníkové lišty umožňují úplné zastínění místnosti a také umožňují otáčení křídla se staženou roletou.

Kup nyní

Plisované žaluzie FAKRO

Obklopte se krásou...
Plisovaná roleta APS je stylová a dekorativní roleta. Poskytuje měkké, rozptýlené světlo v místnosti v barvách, které odpovídají jakémukoli designu interiéru.

Boční bílá hliníková vodítka zakrývají okraj látky a navíc omezují množství dopadajícího slunečního světla. Roletu lze umístit v libovolném bodě.

Kup nyní

Střešní rolety FAKRO

Objevte oázu...
Venkovní roleta poskytuje celkový komfort při užívání půdního prostoru, protože chrání před přehříváním, umožňuje úplné zastínění místnosti, snižuje hluk zvenčí a zajišťuje soukromí úplným zakrytím okna.

Rolety instalované zvenčí zlepšují ochranu za slunečných dnů před nepříjemným prohříváním. Vnitřní povrch hliníkových lamel je pokryt speciální vrstvou, která omezuje procházející teplo.

Kup nyní

Rolety VELUX

Rolety VELUX poskytují základní soukromí a zároveň umožňují přirozené světlo dovnitř. Roleta běží v hliníkových bočních kanálech a lze ji umístit kdekoli v okně. Roleta je efektivní a praktické řešení, které nabízí ochranu a dobrý vzhled. Rolety se proto dobře hodí do obývacích pokojů, domácích pracoven, heren a místností, kde chcete základní soukromí a možnost rozptylovat světlo.

Kup nyní

Zatemňovací rolety VELUX

Zatemňovací rolety VELUX poskytují 100% zatemnění ve dne i v noci. Hliníkový povlak na vnitřní straně rolety odráží v létě sluneční paprsky a v zimě udržuje interiér v teple. Roleta má úzká, hliníková vodítka, což zajišťuje dokonalé usazení a umožňuje zastavení rolety kdekoli v okně. Zatemňovací rolety se skvěle hodí do ložnic, dětských pokojů nebo jiných místností, kde je zatemnění a zlepšení izolace zásadní.

Kup nyní

Žaluzie VELUX

Žaluzie VELUX vám poskytuje úplnou kontrolu nad světlem, protože lamely nemají žádné otvory a lze je naklonit do libovolného úhlu, i když je okno otevřené. Žaluzie jsou optimálním řešením do místností, kde chcete upravit množství a směr dopadajícího světla – ve skutečnosti jde pravděpodobně o jedno z nejflexibilnějších nabízených řešení zastínění. Má vysokou schopnost zatemnění při úplném zavření a je schopen nabídnout celé spektrum světelných efektů díky jedinečnému naklápěcímu mechanismu.

Kup nyní

Plisované rolety VELUX

Plisovaná roleta VELUX poskytuje vynikající způsob, jak ovládat denní světlo ve vaší místnosti. Žaluzie je k dispozici s horními a bočními kanály v hliníku a umožňuje vám vytvářet barevné a originální světelné efekty, které mohou doplnit váš osobní výběr nábytku a dekorů. Kromě toho vám létající plisovaná roleta usnadňuje nastavení příchozího denního světla, protože ji lze umístit kdekoli v okně, takže není upevněna ani nahoře, ani dole (pouze manuální). To poskytuje základní soukromí a lepší kontrolu slunečního světla a díky tomu je roleta ideální pro instalaci do obývacích pokojů nebo jídelen.

Kup nyní

Markýzy VELUX

Markýza VELUX je venkovní roleta, která se dokonale hodí k zastavení silného slunečního záření a tepla ještě dříve, než dopadne na tabuli vašeho střešního okna. Když se markýza nepoužívá, shrne se pod svým pláštěm mimo dohled. Když je poloprůhledná tkanina vytažena k základně křídla, odřízne přímé sluneční paprsky, stále umožňuje plnou viditelnost směrem ven a snižuje sluneční teplo o 90 %. Roletu lze umístit kdekoli v okně a lze ji použít i při otevřeném okně. Manuál s háky lze srolovat pouze zcela nahoru nebo zcela dolů. Vyberte si ze tří barev se třemi úrovněmi průhlednosti.

Kup nyní

Venkovní rolety VELUX

Od plného osvětlení až po úplné zatemnění během dne – rolety VELUX poskytují komplexní tepelnou ochranu bez ohledu na roční období. Rolety chrání v létě podkroví před přehříváním a v zimě udržují teplo uvnitř. Umožňují vám kdykoli během dne blokovat světlo zvenčí. Snižují hluk při krupobití a dešti, chrání okno v náročných povětrnostních podmínkách a poskytují dodatečnou bezpečnost vašeho domova. Jsou vyrobeny z vysoce pevného hliníku a zajišťují maximální výkon bez ohledu na počasí. Testovali jsme je v těch nejextrémnějších podmínkách, abychom měli jistotu, že vám budou sloužit roky. Díky oceněnému designu jsou dokonale integrovány se střechou.

Kup nyní