Žaluzie Fakro

*Pro správný výběr velikosti doplňků je nutné znát rozměr okna, který je uveden na typovém štítku na okenním křídle.

Rolety FAKRO

Žijte barvami...
Standardní rolety chrání před světlem a zároveň mohou být doplňkovým prvkem dekorace v podkroví. Roleta snižuje množství dopadajícího světla, dodává místnosti styl a široká škála vzorů látek (hladké, vzorované) umožňuje sladit nebo kontrastovat materiál rolety s dekorem každé místnosti.

Kup nyní

Zatemňovací rolety FAKRO

Noc za dnem...
ARF Sunset - poskytuje dokonalou ochranu před slunečním zářením a zajišťuje úplné zatemnění interiéru místnosti.

Zatemňovací rolety ARF jsou vyrobeny z elegantního dekorativního materiálu. Mají boční lišty umožňující zatemnění interiéru. Zatemňovací roleta ARF může být zastavena v kterémkoli místě okna.

Kup nyní

Žaluzie FAKRO

Světlo ve vašich rukou...
Žaluzie AJP je oblíbeným doplňkem střešních oken, kterým lze regulovat množství světla pronikajícího do místnosti. Změnou úhlu lamel můžeme ovládat směr slunečního záření a vytvořit tak jedinečnou atmosféru.

Žaluzie chrání před přehřátím a tvoří dekorativní prvek. Boční hliníkové lišty umožňují úplné zastínění místnosti a také umožňují otáčení křídla se staženou roletou.

Kup nyní

Plisované žaluzie FAKRO

Obklopte se krásou...
Plisovaná roleta APS je stylová a dekorativní roleta. Poskytuje měkké, rozptýlené světlo v místnosti v barvách, které odpovídají jakémukoli designu interiéru.

Boční bílá hliníková vodítka zakrývají okraj látky a navíc omezují množství dopadajícího slunečního světla. Roletu lze umístit v libovolném bodě.

Kup nyní

Střešní markýzy FAKRO

Markýza poskytuje optimální ochranu před přehřátím a zároveň poskytuje výhled ven. Markýza Fakro odráží sluneční paprsky dříve, než dosáhnou skla, a chrání tak před hromaděním tepla za slunečných dnů, poskytuje úlevu očím a ochranu před škodlivými účinky silného odraženého světla, což je důležité zejména při práci s počítačem.

Kup nyní

Střešní rolety FAKRO

Objevte oázu...
Venkovní roleta poskytuje celkový komfort při užívání půdního prostoru, protože chrání před přehříváním, umožňuje úplné zastínění místnosti, snižuje hluk zvenčí a zajišťuje soukromí úplným zakrytím okna.

Rolety instalované zvenčí zlepšují ochranu za slunečných dnů před nepříjemným prohříváním. Vnitřní povrch hliníkových lamel je pokryt speciální vrstvou, která omezuje procházející teplo.

Kup nyní