Dekorativní vánoční závěsy

« Zpět na blog

Vánoce se kvapem blíží. Všude můžete vidět vánoční ozdoby a světýlka. Začala první výroba vánočních perníčků. Pomalu začínáme přemýšlet o organizaci tohoto speciálního času. Během Vánoc je nejdůležitější atmosféra. Neméně důležité jsou však vůně tradičních jídel a výzdoba domu. Vše, co tvoří jedinečnou a jedinečnou atmosféru Vánoc.

Mezi dekorace patří slavnostní stůl a doplňky viditelné po celém domě. Nastavení tabulky. Vůně čerstvého vánočního stromku a ozdob na stole. Ale nejen to. Vánoční výzdoba je vidět i v oknech. Stojací a závěsné rákosí, lampy nebo svíčky. Stále oblíbenější jsou také vánoční závěsy dekorativní .

Vánoční závěsy zahrnují jak barvy, tak dekorativní vzory spojené s Vánocemi. Takový kryt podtrhne atmosféru a dodá vašemu domovu zvláštní vánoční atmosféru.

Slavnostní vzhled oken

Dekorace oken doplňuje výzdobu celého domu. Během Vánoc můžete celou výzdobu dodatečně zdůraznit zavěšením vánočních závěsů.

Začněme barevným schématem. Vánoce si už léta spojujeme s kombinací lahvově zelené a červené. Pokud máte rádi výraznější barevné akcenty, můžete zvolit takové řešení. V dnešní době jsou v módě i velurové závěsy. Zelená nebo červená v kombinaci s tímto materiálem působí velmi slavnostně. Můžete také kombinovat například zelenou barvu s červenou šerpou přehozenou přes závěs. Je však třeba pamatovat na to, že v menších interiérech může tmavší a intenzivní barva záclon způsobit efekt optické redukce a interiér dominovat. V takových případech je lepší zvolit světlou a neutrální barvu závěsů, kde atmosféru Vánoc zdůrazní dekorace. Mohou být jen vázány šátky v barvách zelené a červené. Ale nejen to. Barvy Vánoc jsou také zhasnutá zlatá, granátová (často kombinovaná se stříbrem).

Dekorativní vzory jsou velmi zajímavým řešením pro sváteční závěsy. Vhodné je také použití ve větších i menších domácnostech. Dekor se může objevit po celém závoji nebo ve spodní části závoje, ale pozadí může zůstat světlé. Dekorativní vzory jsou vyšívány v různých barvách: zelená, červená, zlatá, tmavě modrá nebo stříbrná; barvy spojené s Vánocemi. Mohou to být geometrické vzory nebo tvary cetek, zelené nebo zasněžené větve vánočního stromku nebo betlémské hvězdy. Dekorativní závěsy mají také pohádkové vzory: Santovi, sobi a charakteristickí vánoční trpaslíci. Takové závěsy mohou přinést slavnostní atmosféru do dětského pokoje.

Vánoční závěsy jsou vyrobeny z přírodních tkanin, které jsou odolné a velmi estetické. Skryté po Vánocích si udrží svůj krásný vzhled po dlouhou dobu. Tím spíš, že vánoční dekory a barvy jsou univerzální. Neztrácejí svou relevanci. Provázejí nás léta a jsou spojeny s tímto zvláštním obdobím roku.

Nákupy v Knall

Záclony v naší prodejně jsou šité na uvedený rozměr, který je nutné uvést při objednávce. Při zadávání objednávky byste si také měli vybrat barvu, typ látky a/nebo jakýkoli dekorativní potisk. Nabízíme závěsy na stylové kroužky nebo speciální háčky Microflex. V nabídce jsou i elektrické garnýže, které se skvěle hodí pro větší velikosti dekoračních závěsů. Usnadňují posouvání závěsu a udržují ho esteticky těsné.

Blog

Produkty, které by vás mohly zajímat

Také zkontrolujte.

Část žaluzie a rolety vs. 1

Část žaluzie a rolety vs. 1

Téma spojené s výběrem způsobu ochrany oken se často objevuje v dotazech našich klientů. Proto se pravidelně věnujeme našemu blogu...

Více »

Záclony do kuchyně

Záclony do kuchyně

Závěsy do kuchyně: Vyberte si okenní dekorační systém do vaší kuchyně! Interiér kuchyně je velmi důležitý, abyste tam mohli jíst chutné pokrmy...

Více »

Všechny články a tipy »