Římské rolety

Římské rolety na míru sestavy, římské rolety pro standardní nebo arkýřová okna s nebo bez horizontálního vyztužení:

Římské rolety

Římské rolety nabízejí výjimečné spojení estetiky a funkčnosti, ztělesňují nadčasovou eleganci, která překonává pomíjivé designové trendy. Tyto okenní kryty, vyrobené s pečlivou pozorností k detailu, využívají řadu rovnoměrně rozmístěných horizontálních záhybů, které se elegantně stahují nebo roztahují, což umožňuje bezproblémové ovládání světla a správu soukromí. Podívejte se na více:

Římské rolety , stavebnice římských rolet , římské rolety na míru

Soupravy římských rolet

Objevte transformační sílu sad římských rolet, které jsou základním prvkem v oblasti okenních krytin na míru. Tyto sady, které jsou syntézou formy a funkce, poskytují všestrannost designu s přesností inženýrství a nabízejí efektivní přístup k tradičně náročnému projektu.

Římské rolety na míru

Římské rolety na míru nabízejí elegantní řešení na míru pro každé okno. Jsou ušity na míru, aby dokonale padly, dodávají se v různých látkách, vzorech a barvách, aby ladily s jakýmkoliv dekorem. Římské rolety na míru jsou stylovým doplňkem každého prostoru.

Římské rolety

Charakteristika římských rolet

Římské rolety jsou jedinečným typem okenního krytu. V první řadě jsou kompromisním řešením mezi klasickými žaluziemi a závěsy a závěsy. Navíc se hodí k interiérům navrženým v různých stylech. Kombinují funkčnost, tedy schopnost efektně zastínit místnosti, s výjimečnou estetikou, založenou především na způsobu uspořádání materiálu po vytažení žaluzie - látka vytváří dekorativní garnýž.

Římské rolety na míru

Římské rolety na míru jsou vyráběny z přírodních materiálů, proto jsou považovány za ideální řešení pro lidi, pro které jsou tradiční závěsy a závěsy příliš těžké a dominují tak okennímu prostoru a opticky zmenšují místnost, zatímco klasické rolety působí příliš striktně. pro ně. Římské látkové rolety zahřejí interiéry bez nutnosti věšení závěsů. Jejich přirozený vzhled splyne s nejrůznějšími styly interiéru: od minimalistických, například upravených do skandinávského stylu, až po ty tradičnější.

Výběr látkových rolet: s nebo bez příček závisí také na velikosti okna, do kterého má být roleta zavěšena. Tyče se používají především u rolet větších rozměrů, pak nebude problém s uspořádáním materiálu do stejných horizontálních skladů. Toto pravidlo platí i pro tenčí, průhledné a průsvitné materiály. U oken s menším povrchem se obejdete bez mříží i s o něco silnějšími látkami - materiál je zde pevnější a vytváří jemný tvar.

Římské rolety pro vertikální okna

Římské rolety do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, koupelny

Typ místnosti nemá vliv na to, zda je možné do ní římskou roletu umístit či nikoliv. Šířka římských předokenních rolet nabízených v našem internetovém obchodě je až 3 metry (maximálně) - proto se budou dobře hodit do větších oken obývacího pokoje nebo balkonu. S módním velkým prosklením mohou být uspořádány dvojitě, jedna vedle druhé. Tento typ žaluzií i přes to, že jsou vyrobeny z přírodních materiálů, dobře poslouží i v kuchyni a koupelně. Jen je potřeba tyto místnosti vyvětrat, aby látka nezůstala vlhká.

Římské rolety v internetovém obchodě Knall

V internetovém obchodě Knall jsme připravili nabídku římských předokenních rolet ve čtyřech skupinách. V každém z nich si můžete vybrat materiály v rozsáhlé škále barev a s různým stupněm propustnosti světla. Výrobky se vyznačují estetikou a vysokou kvalitou, skládají se z předního profilu se suchým zipem a nosného profilu. Navíc náš internetový obchod nabízí římské rolety na individuálně zadaný rozměr. V praxi to znamená, že je můžete upravit do různých typů místností, kde se okna mohou lišit velikostí a mít nestandardní rozměry: okna v obývacím pokoji, okna na balkon nebo terasu, okna v kuchyni, ložnici nebo koupelně. Naše římské rolety se ovládají řetízkovým mechanismem, který je velmi pohodlný a umožňuje zastavit roletu v libovolné výšce okna. Neméně důležité je, že mechanismus je malý a estetický. Profil, na kterém je materiál umístěn, je opatřen speciálním suchým zipem, takže není problém s udržením rolety v čistotě. Stačí ji odepnout a vyprat ve vlažné vodě s jemným pracím prostředkem nebo vzít do prádelny.

Římské zatemňovací rolety se montují na stěnu, do okenního výklenku nebo na okenní rám. Jejich cena závisí na modelu, velikosti a typu zvoleného materiálu.

Římské rolety s muntin bary

Dodatečné informace

Jak měřit
Rozměr římských rolet odpovídající velikosti okna je uveden při objednávce. Aby to bylo správně, přečtěte si prosím pokyny v naší záložce Měření .

Jak vybrat barvu
Římské rolety jsou šity z přírodních materiálů, proto se nejčastěji ladí do stylů interiéru, které vycházejí z přírodních doplňků jako je skandinávský nebo boho. Pak se volí především tlumené barvy (např. béžová, šedá). Barvy římských rolet jsou však také živé, např. červená, a látky mohou zdobit různé vzory. Bez ohledu na styl interiéru lze proto římské rolety sladit s vhodným barevným řešením.

Jak namontovat
Římské rolety si můžete nainstalovat sami. Na našich webových stránkách jsme zařadili speciální montážní pokyny; najdete je v záložce Montážní návod.

Jak čistit
Římské rolety lze prát ve vlažné vodě smíchané s jemným saponátem; sušte v rozložené poloze a vyžehlete podle návodu. U větších velikostí je lepší nechat potah vyčistit v prádelně. Totéž platí pro jemné látky římských rolet s funkcí závěsů.


Jaké je využití římských rolí v různých interiérech?

Římské role jsou moderním řešením, které se stále více využívá v různých interiérech. Římské role se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice i kuchyně. Díky velkému množství dostupných designů a barev lze římské role přizpůsobit každému stylu interiéru.

V obývacím pokoji se mohou stát hlavním dekorativním bodem. Můžete se rozhodnout pro římské role v geometrických vzorech s elegantními sklady, které dodají interiér moderního rázu. V ložnici mohou pomoci vytvořit útulnou atmosféru a zároveň poskytnout správné soukromí soukromí. V kuchyni jsou římské role praktické – dají se vyrobit z látek, která se snadno čistí.

Římské role na rám okna - Jaké jsou její typy a materiály?

Římské role jsou dostupné v různých variantách. Římské role najdete z nejrůznějších materiálů, od bavlny přes polyester až po jemný voál. Výběr materiálu pro římskou roli závisí na mnoha faktorech, jako je očekávaný estetický efekt, funkčnost a nejjednodušší čištění. To jsou výhody naší záclonové tyče.

Navíc jsou k dispozici různé typy římských rolí. Můžete se rozhodnout pro římské role se šňůrovým mechanismem, které se velmi snadno ovládají. Je možné zvolit i římské role s pružinovým mechanismem, které jsou o něco složitější na ovládání, ale nabízejí více možností nastavení.

Kde koupit římské role šité na míru?

Římské role jsou dostupné na mnoha místech. Lze zakoupit jak v stacionárních obchodech, tak online. V naší nabídce naleznete široký výběr římských rolí, v různých barvách a materiálech. Srdečně Vás zveme k využití naší nabídky, garantujeme atraktivní ceny a odborné poradenství. Rádi vám poradíme s výběrem dokonalé římské role, která se bude hodit do vašeho interiéru. Neváhejte nás kontaktovat, jsme vám k dispozici.